03-977-2800
(24/07)    054-7939378

עורך דין משרד פנים

עו"ד לענייני משרד הפנים

משרד הפנים הוא אחד ממשרדי הממשלה שאוצרים בחובם הכי הרבה סמכויות. למשרד הפנים יש אחריות מלאה על ביקורת הגבולות ובסמכותו למנוע כניסה של זרים לישראל. המשרד הוא גם זה שמרכז את כל נושא ההתאזרחות. לשר הפנים יש בחוק מעמד מיוחד, בסמכותו להעניק אזרחות, למנוע את הענקתה ובמקרים מסוימים אפילו לשלול אותה. גם הליכים מנהליים להסדרת מעמד בישראל ולקבלת היתרי כניסה לישראל מתבצעים דרך קבע במשרד, ורשות האוכלוסין בחלק מכובעיה מתפקדת כערכאה משפטית מנהלית לכל דבר.

ייצוג בהליכים מנהליים

השם 'הליך מנהלי' עלול לתעתע. מדובר בהכרעה בעלת תוקף משפטי, לכן אם אתם צריכים להגיש בקשה לרשות האוכלוסין או לבצע כל הליך מנהלי אחר במשרד הפנים כדאי שתיעזרו בייעוץ משפטי של עורך דין משרד פנים. מה זה 'עורך דין משרד פנים'? ובכן, מדובר בעורך דין שמתמחה בחוק הכניסה לישראל וחוק האזרחות ומטפל בסוגיות הקשורות להסדרת מעמד בישראל, רישום נישואין, טיפול במסורבי כניסה ובהוצאת אשרות עבודה לעובדים ומומחים זרים.  בנוסף העיסוק של עו"ד לענייני משרד הפנים דורש מיומנות משפטית מדיסציפלינות שונות, כמו בקיאות בדיני משפחה, ולפעמים גם באספקטים של משפט פלילי. מדובר בתחום משפטי מגוון ומאתגר שדורש מהעוסקים בו לא לשקוט על השמרים, להכיר שורה ארוכה של פסיקות ותקדימים ולגלות כישורי ליטיגציה ברמה גבוהה. 

משרד עורכי דין שיילחם עבורכם

אופי התיקים המגיעים לידיהם של עורכי דין לענייני משרד הפנים פעמים רבות נוגע בסוגיות הומניטריות בהולות. רק לאחרונה סוקרה בתקשורת סוגיית גירוש הילדים הפיליפינים שנולדו וגדלו בישראל. אופי כזה של תיקים דורש שעורך דין שמטפל בתיקים כאלה יהיה בעל אופי מיוחד. אמפתיה, נחישות ומסירות יוצאת דופן ללקוח, הן התכונות הנדרשות מעורך דין שטיפול בבעיות כאלה הוא לחם חוקו. הלקוחות יהיו הרבה פעמים אנשים קשי יום ללא מערכת קשרים רחבה וללא מעמד חוקי – מולם עומדת מדינת ישראל הרשמית בכל עוצמתה ומוראה. אם אתם מחפשים משרד עורכי שקורץ בדיוק מהחומר הזה, כדאי שתכירו את המשרד של עורכת הדין בר נבון.

נגישות
WhatsApp chat