אודות

אודותינו

משרד עורכי דין הראל-נבון, הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט אזרחי ומנהלי, עם התמחות ספציפית בשלושה תחומים עיקריים:

  • תיקי מעמד אזרחי, הגירה והסדרת מעמד בישראל.
  • עתירות אל מול גופים והרשויות במדינה.
  • תחום הנגישות לאנשים עם מוגבלויות ותובענות ייצוגיות.

את המשרד הקימו עו"ד ניצן הראל ועו"ד בר נבון מתוך מטרה להעניק ללקוחות באשר הם ייעוץ וליווי משפטי יסודי ומקצועי ללא פשרות. עורכות הדין והצוות המסור מספקים ליווי צמוד בנבכי הבירוקרטיה בסוגיות מורכבות, מתוך ערכים של דיוק, דייקנות ושאיפה מתמדת למצוינות, והכל תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של יושרה, אחריות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

החזון של המשרד מיום הקמתו הוא לסייע להנגיש את השירותים המשפטיים, עד כמה שניתן, על מנת לאפשר ללקוחות לעבור את ההליכים באופן הנכון והמקצועי.  המשרד מלווה ברגישות עצומה ובנחישות אין קץ, תוך הבנת הצרכים והמצוקות במטרה למיצוי הזכויות והגעה לפתרון המיטבי.

הניסיון והפרקטיקה אשר המשרד צבר עם השנים, הובילו להבנה כי הדרך הבטוחה והיעילה לקבל משפט צדק ויחס הוגן והגון ממוסדות ורשויות המדינה, הוא באמצעות ליווי של משרד עו"ד המתמחה בתחום הנדרש, מכיר את הנהלים והפסיקה המנחה המשתנה , משרד עו"ד המכיר את החוק על בוריו עם יכולת לנהל הליכים וליטיגציה על הצד המקצועי הטוב ביותר, בנחישות ואמונה בצדקת הדרך.

למה לבחור בנו?

ניסיון רב שנים

צוות מקצועי ומנוסה

זמינות גבוהה ושירות אישי

מאות לקוחות מרוצים

השותפות

את המשרד הקימו עורכות דין אשר רואות לנגד עיניהן את טובת הלקוחות ואת הרצון להשיג עבורם צדק. השתיים מעורבות באופן אישי בתיקים במסירות ובשקיפות מלאה, זאת כחלק מהתפיסה האישית והמקצועית ומערכי הליבה של המשרד.

עורכות הדין רואות את עבודתן כשליחות והן מלוות את הלקוחות במסירות ובנחישות מסרבות להרפות עד להשגת המטרה הנכספת ומיצוי מלא של כל הזכויות.

"אני לבדי לא יכולה לשנות את העולם, אך אני יכולה להשליך אבן על פני המים כדי ליצור אדוות רבות" (האם תרזה)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות ממליצים

עו"ד ניצן הראל - שותפה

עו"ד הראל בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2015. מתמחה בדין מנהלי ואזרחי.

עו"ד הראל מנהלת את מחלקת הליטיגציה, נגישות והתובענות הייצוגיות במשרד, מכהנת כרכזת נגישות ותומכת החלטות מוסמכת מטעם משרד הכלכלה. חברה בוועדת הגירה וזרים בלשכת עורכי הדין. בתחילת דרכה המקצועית עבדה כעוזרת משפטית בבית המשפט בתל אביב, שם צברה ניסיון וידע רב בייצוג אל מול ערכאות שונות וכתיבת חוות דעת משפטיות.

במהלך השנים מקפידה להתעדכן ולהתמקצע בתחומי העיסוק של המשרד, באמצעות הכשרות והשתלמויות שונות, לרבות הכשרה לעריכת ייפוי כח מתמשך מטעם לשכת עורכי הדין, קורס רכזי נגישות והשתלמות עומק על פי דרישות חוק ותקנות שיווין זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), השתלמות בדיני פליטים מטעם לשכת עורכי הדין, השתלמות בדיני ביטוח לאומי ועוד.

המוטו שלה בחיים הוא: I can, I will, I must וכך היא נוהגת בתיקים אותם היא מלווה, נלחמת באלגנטיות אך בנחישות במטרה לרתום את כל הצדדים למיצוי מלא של זכויות והשגת צדק ושלווה ללקוחות.
עו"ד ומגשרת בר נבון - שותפה

עו"ד נבון בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2015.

עו"ד נבון מנהלת במשרד את מחלקת ניוד מומחים והסדרת מעמד זרים בישראל וכן את תחום הגישור. חברה בוועדת הגירה וזרים בלשכת עורכי הדין ופעילה רבות בתחום זכויות אדם ופרט. את דרכה המקצועית החלה במשרד העוסק בתחום המנהלי והסדרת מעמד בישראל וכבר בתקופת ההתמחות הקימה והובילה מחלקה לניוד מומחים זרים וליוותה משפטית פרויקטים של חברות מהגדולות והמובילות במשק.

מעבר להכשרתה כמגשרת, המסייעת בכל הליך אותו מנהלת, במהלך השנים התמקצעה עו"ד נבון בתחומי ניהול לרבות תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך במכללת בית ברל, השתלמויות עומק שונות בנושא דיני ביטוח לאומי, תובענות ייצוגיות וכד'

עו"ד נבון פעילה חברתית והתנדבה לאורך תקופה ארוכה בבית הדין לעבודה מטעם עמותת "הלב" במסגרת קליניקה בדיני עבודה וזכויות אדם – מעניקה סיוע משפטי בבית הדין לעבודה , לרבות ניסוח והגשת כתבי אישום לאזרחים מעוטי יכולת.

המוטו שלה בחיים הוא שאין מכשול שלא ניתן לעבור, בהתמדה ואמונה בצדקת הדרך, "אי אפשר להבטיח ניצחון במלחמה, אפשר רק להיות ראוי לו" (ווינסטון צ'רציל), תפקידנו לתפור חליפה משפטית מיטבית ללקוחות המשרד ולסייע להם לקבל מענה לצרכיהם בדרך היעילה הבטוחה והנכונה ביותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: