03-977-2800
(24/07)    054-7939378

עו"ד למזונות ילדים

תביעת מזונות היא אף פעם לא דבר נעים, כמעט תמיד תביעה כזו תגיע כפועל יוצא של סכסוך בין בני זוג לשעבר כשרווחת הילדים נמצאת בלב הסערה. כמו שכתב טולסטוי בפתיחת הרומן אנה קרנינה: "כל המשפחות האומללות אומללות כל אחת בדרכה", כל מאבק של עו"ד מזונות לילדים או עו"ד מזונות לאישה הוא מקרה ייחודי ועולם ומלואו.

הפשרה האפשרית הכי טובה

החוכמה בתביעת מזונות היא להשיג את התוצאה האפשרית הכי טובה ולשם כך יש לשקלל משתנים רבים, ובראשם יכולת ההשתכרות האמיתית של האב החייב במזונות. בסופו של יום המטרה היא שהפסיקה לא תישאר על הנייר בלבד, לכן לצד התביעה הנחרצת מהאב לקחת אחריות, חשוב לבנות מנגנון שיבטיח שההסדר יתקיים ורווחת הילדים תובטח.

תביעת מזונות היא תמיד עניין מורכב, היא הופכת אפילו למורכבת יותר כאשר אחד ההורים המעורבים הוא נתין זר שאינו אזרח ישראל. במקרה והאב ישראלי והאם היא נתינה זרה מאבק גירושין עלול להשליך על מעמדה בישראל, ולעיתים מעורבים בסיפור גם ילדים מקשר קודם שבעצמם אינם נתינים ישראלים. לכן במצבים כאלה, לצד רגישות רבה שחשוב שתהיה מנת חלקו של כל עורך דין העוסק בדיני מזונות, כל פעולה משפטית חייבת להיות מדודה ומדויקת כמו חתך של אזמל מנתחים.

צדק צדק תרדוף

אחת מאותן משפטניות שעוסקת בתיקים מורכבים כאלה היא עורכת הדין בר נבון, שהתמחתה בסוגיות הגירה והסדרת מעמד בישראל. במהלך עבודתה השוטפת נתקלה לא פעם ולא פעמיים בנתינות זרות שעקב גירושין או סכסוך עם בן הזוג נאלצות להתמודד הן עם בעיות הסדרת מעמד והן במאבק להסדרת מזונות לילדיהן. מצד אחד מדובר בתיקים מורכבים ומאתגרים שדורשים עבודה רבה; מצד שני עבור עורך דין שבחר במקצוע משום שרצה לרדוף צדק, הצלחה בתיק כזה היא חוויה מאוד מספקת.

נגישות
WhatsApp chat